Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2015-01-03 19:10:36

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

problem ze chłopakiem

Wysłałam mu smsa: "co tam?" On na to, że nic. Czuć było chłód w jego słowach, mimo że to słowa pisane. Zapytałam się czemu, on na to, że nie chce mu się gadać. Potem wchodzę na face - widzę, że ostatnio był zalogowany godzinę temu. Powiedziałam mu, a on się oburzył, zaczął przeklinać, ale kluczem tej wypowiedzi było "jak zwykle wszystkiego się czepiasz". Nie wiem, co go ugryzło, nigdy się tak nie zachowywał, i to bez powodu. Ostatnie nasze spotkanie minęło bezproblemowo.
Zostało rzuconych wiele innych przekleństw, chłodnych wypowiedzi...
Kocham go. Co mam robić?

Offline

 

#2 2015-01-03 19:13:07

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: problem ze chłopakiem

Mój chłopak zachowuje się podobnie zawsze, gdy z kimś się pokłóci. Uświadomiłam mu ostatnim razem, że to, że ktoś go zranił, nie oznacza, że ja automatycznie biorę w tym udział. Radzę po prostu przeczekać, dać mu spokój. Sam przyjdzie, jak tylko przemyśli sprawę. Wiem, że to trudne, ale zachowaj spokój. Będzie dobrze


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#3 2015-01-03 19:14:56

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Re: problem ze chłopakiem

A nazwał Cię "suką"?

Offline

 

#4 2015-01-03 19:17:19

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: problem ze chłopakiem

Oczywiście, że nie, ale w gniewie ludzie mówią rzeczy, których wcale nie mają tak naprawdę na myśli.
Przypomniałam sobie, że mój chłopak raz w gniewie zaczął przeklinać podczas kłótni. Powiedziałam, że nie będę z nim rozmawiać w taki sposób i ma wrócić, kiedy się uspokoi.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#5 2015-01-03 19:27:22

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Re: problem ze chłopakiem

Po jakim czasie wrócił?

Offline

 

#6 2015-01-03 19:30:24

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: problem ze chłopakiem

W zależności jak bardzo był wnerwiony - albo po paru godzinach, albo i 5 dniach


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#7 2015-01-03 19:31:05

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Re: problem ze chłopakiem

Naprawdę sądzisz, że wróci?

Offline

 

#8 2015-01-03 19:38:55

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: problem ze chłopakiem

Pewnie. Faceci też mają swoje fochy, tak jak my.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#9 2015-01-03 19:52:24

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: problem ze chłopakiem

Cleo ma generalnie rację, czasem każdy ma gorszy dzień i niektórzy reagują taką agresją, skierowaną wobec wszystkich, nawet najbliższych. najlepiej przeczekać, a potem porozmawiać, facet przemyśli swoje zachowanie, zrozumie, to powinien wiedzieć, że trzeba przeprosić, wytłumaczyć, wyjaśnić. myślę, że najważniejsze, żeby na przyszłość wyciągnąć z tego jakąś naukę i żeby to się nie powtarzało.

od siebie dodam, że nie wiem, czy zniosłabym bycie nazywaną "suką", bo o ile rozumiem, że w gniewie ludzie mówią różne rzeczy, rozumiem że czasem trzeba sobie powykrzykiwać przekleństwa w przestrzeń, to mierzi mnie taka agresja słowna.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#10 2015-01-03 23:34:57

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: problem ze chłopakiem

zgadzam się z Cleo i BS. Ma pewnie zły dzień, ktoś go mocno zdenerwował. Ale wypadałoby sobie wyjaśnić, żeby sobie o wszystkim mówić i jak coś się złego stanie to, żeby nie wyżywać się na bliskiej osobie (która nie jest niczemu winna). Ja na początku związku się niestety wyżywałam i często chowałam problemy do "szafy", mój S. nauczył mnie żeby tak nie robić tylko od razu łapać za telefon, dzwonić, mówić co się stało, a on mnie uspokaja. I tyle.

Black Star napisał:

od siebie dodam, że nie wiem, czy zniosłabym bycie nazywaną "suką", bo o ile rozumiem, że w gniewie ludzie mówią różne rzeczy, rozumiem że czasem trzeba sobie powykrzykiwać przekleństwa w przestrzeń, to mierzi mnie taka agresja słowna.

no tutaj również popieram. Złość złością, każdemu się zdarza, ale już nie bądźmy tacy tolerancyjni i nie zakrywajmy uszu, kiedy ktoś tak brzydko się o nas wyraża. "Suka", "kur*a"... Gdyby stało się tak na początku związku byłabym skłonna od razu to zakończyć. Nie toleruję takiego zachowania, sama nigdy nawet gdybym była wściekła jak nie wiem co, nie potrafiłabym do kogoś bliskiego tak powiedzieć. To nie są puste słowa, tylko mają swoje znaczenie.

Ostatnio edytowany przez Kate (2015-01-03 23:35:58)


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#11 2015-01-04 10:33:45

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Re: problem ze chłopakiem

Dziękuję Wam za podarowanie mi nieco nadziei.
Rozmawialiśmy. Dzisiaj, przez telefon. Przeprosił. Mamy się spotkać w sobotę by na poważnie porozmawiać.
Kiedy zapytałam się go, czy nadal mnie kocha, odparł, że nie wie...

Offline

 

#12 2015-01-05 21:59:13

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: problem ze chłopakiem

Ewangelina napisał:

Dziękuję Wam za podarowanie mi nieco nadziei.
Rozmawialiśmy. Dzisiaj, przez telefon. Przeprosił. Mamy się spotkać w sobotę by na poważnie porozmawiać.

dobrze, że się odezwał, dobrze, że przeprosił. myślę, że to dobry znak, bo wskazuje, że przemyślał swoje zachowanie. porozmawiajcie spokojnie, taka rozmowa zawsze wnosi więcej, niż kłótnie.

Kate napisał:

Black Star napisał:

od siebie dodam, że nie wiem, czy zniosłabym bycie nazywaną "suką", bo o ile rozumiem, że w gniewie ludzie mówią różne rzeczy, rozumiem że czasem trzeba sobie powykrzykiwać przekleństwa w przestrzeń, to mierzi mnie taka agresja słowna.

no tutaj również popieram. Złość złością, każdemu się zdarza, ale już nie bądźmy tacy tolerancyjni i nie zakrywajmy uszu, kiedy ktoś tak brzydko się o nas wyraża. "Suka", "kur*a"... Gdyby stało się tak na początku związku byłabym skłonna od razu to zakończyć. Nie toleruję takiego zachowania, sama nigdy nawet gdybym była wściekła jak nie wiem co, nie potrafiłabym do kogoś bliskiego tak powiedzieć. To nie są puste słowa, tylko mają swoje znaczenie.

o, właśnie o to mi chodziło, ładnie to ujęłaś. jest różnica między okrzykiem 'k*a' kiedy ktoś przypadkiem walnie małym palcem u nogi w kant stołu (koszmarność!) a powiedzeniem 'ty k*o' do drugiej osoby, bo za tym idzie właśnie znaczenie i to, że ktoś nas za taką osobę uważa.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#13 2015-01-07 12:43:47

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Re: problem ze chłopakiem

Problemy z chłopakiem i wczorajsza kłótnia z kolegą (ale na szczęście już się pogodziliśmy). Ostatnio los jest przeciwko mnie. Przepraszam za te użalanie się nad sobą.

Offline

 

#14 2015-01-08 19:46:30

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: problem ze chłopakiem

Ewangelina napisał:

Przepraszam za te użalanie się nad sobą.

nie przepraszaj - nie masz za co. Niestety tak w życiu bywa, że nie zawsze jest dobrze. Grunt to iść dalej pomimo tego wszystkiego... Nie poddawać się... Może brzmi jak banał, ale jak w ten "banał" uwierzysz to sobie poradzisz. Czasami każdy potrzebuje się wyżalić, to jest potrzebne. Robi się lżej, a przy okazji usłyszysz jakieś wspierające słowa od drugiej osoby i to też pomaga.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#15 2015-01-08 20:17:08

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Re: problem ze chłopakiem

Dziękuję za słowa wsparcia.
Ale pamięć o tym, co ten kolega o mnie pomyślał, pozostaje i nadal jest mi przykro.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl