Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2014-05-15 19:49:41

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Programy w telewizji

zauważyłam, ze większość tematów w tej kategorii dotyczy filmów i seriali, a przecież są jeszcze programy w telewizji, mniej lub bardziej rozrywkowe. macie coś, co oglądacie regularnie? co? na jakim kanale?

ja w sumie nie mam. w zeszłym roku, w ramach głupawki, ze znajomymi oglądaliśmy 'trudne sprawy' i tym podobne. ale było, minęło. w tym roku nie oglądam regularnie niczego, bo nie mam anteny do mojego nowego telewizorka, więc służy mi jako odbiornik dvd/usb. ^^;


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#2 2014-05-15 20:21:15

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Programy w telewizji

Też tak robiłam Pojechałam do Wrocławia do koleżanek i oglądaliśmy to o 2:00 w nocy i śmialiśmy się

A tak na poważnie: kocham Top Gear na BBC Knowledge, Anatomię Głupoty Richarda Hammonda na Nat Geo Channel i to tyle, co mi na tą porę przychodzi do głowy.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#3 2014-05-15 21:19:53

 mart991

Użytkownik

223011
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 1660
Punktów :   

Re: Programy w telewizji

Bardzo rzadko zdarza mi się siadać przed telewizorem, bo nie mam swojego własnego. Gdy jestem sama w domu i mam taką możliwość włączam sobie jakieś Discovery, Animal Planet (zwierzaczki!), Nat Geo (kiedyś trafiłam na fajny program o więźniach i więzieniach), TLC (czasami trafiają się fajne dokumenty), czy coś w tym stylu, w zależności od tego, co mnie zainteresuje. Stałych programów nie mam.

Offline

 

#4 2014-05-16 15:51:24

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: Programy w telewizji

Ja tak jak mart991 nie mam telewizora w pokoju tak czy siak wcześniej częściej siadałam przed TV w salonie i włączałam takie kanały jak BBC Knowledge, BBC Entertainment, TLC, Discovery, Comedy Central... "Wcześniej", bo od kilku miesięcy mieszka z nami babcia i ona ogląda zupełnie co innego niż ja (wiecie... te wszystkie(!!) seriale typu trudne sprawy).

A tak w ogóle nie kojarzycie może takiego programu (leciał na BBC Entertainment albo TLC), w którym facet pomagał parom w problemach i na końcu pary decydowały się czy biorą ślub czy nie? To było podzielone na sezony. W ostatnim odcinku właśnie z takiego pomieszczenia mężczyzna wychodził w garniaku jeśli decyduje się na ślub lub bez, jeśli go nie chce i potem czeka na swoją wybrankę, która może wyjść w sukni ślubnej lub nie. Od dłuższego czasu próbuję sobie przypomnieć Wbrew pozorom było to bardzo interesujące, a nieidiotyczne. Nawet moja mama to ze mną oglądała ;o. Chciałabym obejrzeć w internecie, bo nie obejrzałam wszystkich odcinków.


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#5 2014-05-16 16:52:34

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Programy w telewizji

Ja oglądam, gdy moja mama wychodzi do pracy, wtedy reszty domowników też nie ma, więc mam wybór.
Zdarzy mi się obejrzeć na TLC to o kuponach.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#6 2014-05-17 19:55:50

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: Programy w telewizji

Ja oglądam Project Runway i Kuchenne Rewolucje. Bardzo lubię ID, w wakacje potrafię spędzić cały dzień przed TV

Offline

 

#7 2014-05-17 21:23:40

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Programy w telewizji

Czy to ten program o morderstwach i zwłokach?


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#8 2014-05-21 02:29:30

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Programy w telewizji

Livvy napisał:

Ja oglądam Project Runway

widziałam chyba ze dwa odcinki jak w domu bywałam. ;P
ale pamiętam, że kiedyś na mtv (bodajże) leciała amerykańska wersja tego, heidi klum to prowadziła, całkiem ciekawe.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#9 2014-07-17 13:42:27

 mart991

Użytkownik

223011
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 1660
Punktów :   

Re: Programy w telewizji

Przypomniało mi się, że czasem lubię sobie obejrzeć programy takie jak 'Salonowe rewolucje' i 'Ostre cięcie'. Coś w stylu 'Kuchennych Rewolucji' Magdy Gessler, ale rzecz dzieje się w salonach fryzjerskich.

Offline

 

#10 2015-04-27 12:43:25

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Programy w telewizji

rozważam podłączenie anteny telewizyjnej, bo akurat zgłosił się do mojej kamienicy nowy dostawca z ciekawą ofertą. z tym, że w sumie nie wiem, czy w TV jest obecnie cokolwiek wartego oglądania? fimy oglądam na dvd albo w kompie, muzykę mam z itunesa albo spotify, wiadomości są w internecie... generalnie nie mam potrzeby oglądania telewizji - ale może są jakieś fajne pogramy, o jakich nie wiem?


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl