Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#16 2014-08-03 19:12:26

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Re: seriale

Wczoraj zaczęłam Czas Honoru. Obejrzałam trzy odcinki i jestem zachwycona! Oprócz nieprzeciętnie przedstawionej sytuacji (jak chociażby wizyty gestapo w szpitalach) w Polsce rolę mniej ważną, ale i tak znaczącą są wątki poboczne oraz... stroje! Ah, piękne.

Offline

 

#17 2014-08-03 20:02:14

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: seriale

Swego czasu też oglądałam go i bardzo mi się podobał. Jeden z niewielu tak dobrych seriali polskich.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#18 2014-08-04 16:07:15

 Kate

Moderator

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-08-23
Posty: 4296
WWW

Re: seriale

O właśnie! Jakiś czas temu oglądałam i przestałam przez brak czasu. Teraz mam go trochę więcej, więc chętnie zacznę kontynuować oglądanie


Donovan Caine nagi, z wodą spływającą po szczupłym ciele, gra mięśni pod skórą. Smakowita wizja. Mimo ostatniej scysji nadal uważałam, że policjant jest bardzo seksowny. A byłby jeszcze atrakcyjniejszy, gdyby wyjął sobie kij z tyłka i przestał płonąć świętym oburzeniem. No, ale nie ma ludzi doskonałych. - "Ukąszenie pająka" Jennifer Estep <3

Offline

 

#19 2014-08-04 23:47:45

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: seriale

Ewangelina napisał:

Wczoraj zaczęłam Czas Honoru. Obejrzałam trzy odcinki i jestem zachwycona! Oprócz nieprzeciętnie przedstawionej sytuacji (jak chociażby wizyty gestapo w szpitalach) w Polsce rolę mniej ważną, ale i tak znaczącą są wątki poboczne oraz... stroje! Ah, piękne.

o, też lubiłam ten serial ma wartką akcję, ciekawych bohaterów, a dodatkowo jest dość historycznie akuratny, co nie jest takie łatwe.

niestety już wszystkie serie mam obejrzane, więc póki co impas. czekam na nową, ale to jeszcze trochę potrwa... no ale chyba warto czekać, bo po odcinku pilotażowym (był w rocznicę Powstania puszczany) czuję, że to może być nawet i najfajniejsza ze wszystkich.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#20 2014-08-07 20:08:43

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Re: seriale

wszystkie serie mam obejrzane

o.O serio? Wszystkie seriale świata?
Żarting oczywiście.

Offline

 

#21 2014-08-07 23:33:13

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: seriale

Ewangelina napisał:

wszystkie serie mam obejrzane

o.O serio? Wszystkie seriale świata?
Żarting oczywiście.

wszystkie serie (w domyśle: serie 'czasu honoru', oczywiście*), nie wszystkie seriale

*za wyjątkiem tej najnowszej, z Powstania, ale ona jeszcze nie wyszła w całości, więc się nie liczy ^^; (poza tym planuję oglądać, więc będzie obejrzane.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#22 2014-08-09 09:15:20

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Re: seriale

Ajć, sorka, źle przeczytałam.
Także sorrens.

Offline

 

#23 2014-08-09 10:01:40

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: seriale

spoko, spoko ważne, że wiadomo o co chodzi ^^


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#24 2014-08-22 00:31:06

 mart991

Użytkownik

223011
Zarejestrowany: 2007-08-31
Posty: 1660
Punktów :   

Re: seriale

Ostatnio zaczęłam oglądać serial 'Pitbull' - polski serial sensacyjny z lat 2005-2008, 3 sezony, pierwszy najlepszy (wchłonęłam w 2 dni), drugi pół na pół, a trzeci już taki sobie, oglądam bo chcę dokończyć i jestem ciekawa co dalej z postaciami. Moja kuzynka zawsze o nim wspominała, ale jakoś omijałam. Teraz naszła mnie ochota i nie żałuję. Mimo, że jak wspomniałam z każdym sezonem słabiej, to bardzo dobra obsada i po prostu ma coś w sobie.

Czekam na nowy sezon 'Mentalisty', bo 6 się skończył, a 7 dopiero kręcą. W dalszym ciągu polecam, jeśli ktoś lubi seriale kryminalne (CBI, FBI i te klimaty) ze specyficznym głównym bohaterem.

Offline

 

#25 2014-10-08 17:44:47

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: seriale

gorąco polecam serial 'house of cards', za pomysł, za wciągającą akcję (choć nie jest to serial sensacyjny, raczej o intrygach politycznych), ciekawie zarysowani bohaterowie (nie są czarno-biali, a to sobie cenię) i piękne stroje żony głównego bohatera.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#26 2014-12-23 20:21:25

Livvy

Moderator

2053911
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 1836
Punktów :   

Re: seriale

Ostatnio zaczęłam oglądać "Supernatural". Ciekawe, fajne, jak na razie skończyłam 1 sezon, ale nie jestem pewna czy przejdę przez wszystkie

Offline

 

#27 2014-12-24 11:33:09

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: seriale

Jestem absolutnie zakochana w serialu "Wspaniałe stulecie", który emituje codziennie jedynka (w głupich porach, ale jednak!). Jednak, gdyby ktoś chciał obejrzeć od początku, to na TVP Historia i TVP HD od nowego roku będą nadawać w lepszych porach.


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#28 2015-03-10 17:19:55

 arakza

Użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2015-03-10
Posty: 3
Punktów :   

Re: seriale

Ja oglądam sporo amerykańskich seriali: Switched at Birth, The 100, Once Upon a Time, Revenge, Scorpion, The Vampire Diaries, Jane The Virgin, Forever i The Big Bang Theory.

Offline

 

#29 2015-04-04 22:02:23

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: seriale

Livvy napisał:

Ostatnio zaczęłam oglądać "Supernatural". Ciekawe, fajne, jak na razie skończyłam 1 sezon, ale nie jestem pewna czy przejdę przez wszystkie

ostatnio obejrzałam parę odcinków tego (losowych, z sezonu około 6), u znajomych, całkiem zabawne a w dodatku walka z demonami. chyba zacznę oglądać, ale strasznie dużo sezonów toto ma. z drugiej strony, znajomi wyjaśnili mi kto jest dobry a kto zły, więc może po prostu zacznę oglądać nowe odcinki... spoilery nigdy mi nie przeszkadzały a sam serial nie jest na tyle intelektualny, żebym musiała znać całą historię. szczególnie jeśli zamierzam oglądać dla fajnych walk i żarcików. XD

arakza napisał:

Ja oglądam sporo amerykańskich seriali: Switched at Birth, The 100, Once Upon a Time, Revenge, Scorpion, The Vampire Diaries, Jane The Virgin, Forever i The Big Bang Theory.

kiedyś oglądałam 'big bang theory' i przez długi czas mi się podobało, ale gdzies w okolicach 3/4 sezonu po prostu mnie znudziło - te same żarty, przygody bohaterów też w kółko o tym samym, no i odpuściłam. oglądałam jeszcze parę losowych odcinków z późniejszych serii, które polecali mi znajomi (np. odcinek z Hawkingiem uważam za genialny ). podobnie znudzenie dopadło mnie zresztą przy okazji oglądania 'how i met your mother', tylko szybciej. własciwie jeśli idzie o komediowe seriale, które mnie nie znudziły, to chyba tylko 'przyjaciele' i 'the it crowd' (ale to króciutki serial jest).


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#30 2015-04-29 13:34:26

 esfixa

Użytkownik

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2015-04-29
Posty: 7
Punktów :   

Re: seriale

Black Star napisał:

kiedyś oglądałam 'big bang theory' i przez długi czas mi się podobało, ale gdzies w okolicach 3/4 sezonu po prostu mnie znudziło - te same żarty, przygody bohaterów też w kółko o tym samym, no i odpuściłam.

Akurat w 3 i 4 sezonie pojawiają się nowe bohaterki, poza tym trudno, żeby bohaterowie serialu o nerdach zaczęli nagle przeżywać nowe ekscytujące przygody w stylu "Lost" czy "Arrow", to nie ta bajka

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl