Ogłoszenie

Witamy na forum!

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, koniecznie zapoznaj się z REGULAMINEM .
Zapraszamy również do przywitania się w dziale POZNAJMY SIĘ.

Ważne ogłoszenia i informacje od administracji znajdziesz TU.
Jeżeli chcesz dołączyć do naszej grupy na facebooku, zajrzyj TU.

Mamy już 30 000 postów!
Czy będzie 40 000?
~Bs

#1 2012-03-24 21:28:02

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Plastyk czy klasa terapeutyczna?

Jestem uczennicą drugiej klasy liceum plastycznego. Nauczycielka od specjalności artystycznej się na mnie uwzięła - wiem, że to brzmi niczym z innej bajki, ale tak jest. A raz jej tak podpadłam, że już wszystko przesądzone - nie zdaję tego semestru.
Tymczasem koleżanka ze szpitala poradziła mi szkołę w pewnym ośrodku, z klasami terapeutycznymi. Klasy liczą tem około 10-15 osób, jest przystępny poziom.
Teraz pytanie - zostać w plastyku i powtarzać rok (a nie wiadomo, czy zdam również kolejny, bowiem pnauczycielka ta może sięna mnie naprawdę uwziąć) czy pójść do tego dziennego ośrodka, i borykać się z niskim poziomem?

Offline

 

#2 2012-03-25 10:25:45

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Plastyk czy klasa terapeutyczna?

Pytalska napisał:

Jestem uczennicą drugiej klasy liceum plastycznego. Nauczycielka od specjalności artystycznej się na mnie uwzięła - wiem, że to brzmi niczym z innej bajki, ale tak jest. A raz jej tak podpadłam, że już wszystko przesądzone - nie zdaję tego semestru.
Tymczasem koleżanka ze szpitala poradziła mi szkołę w pewnym ośrodku, z klasami terapeutycznymi. Klasy liczą tem około 10-15 osób, jest przystępny poziom.
Teraz pytanie - zostać w plastyku i powtarzać rok (a nie wiadomo, czy zdam również kolejny, bowiem pnauczycielka ta może sięna mnie naprawdę uwziąć) czy pójść do tego dziennego ośrodka, i borykać się z niskim poziomem?

rozumiem, że problem dotyczy jedynie nauczycielki z konkretnego przedmiotu, czy w takiej sytuacji nie wystarczyłby po prostu komisyjny egzamin pod okiem innego nauczyciela? lub zmiana specjalności tak, aby uniknąć spotkania z tą nauczycielką? zmiana szkoły w środku nauki to zwykle nie jest najlepszy pomysł.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#3 2012-03-25 12:58:58

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Re: Plastyk czy klasa terapeutyczna?

nie wystarczyłby po prostu komisyjny egzamin pod okiem innego nauczyciela?

Tutaj nie chodzi o naukę, a o prace plastyczne. Po prostu zawsze znajdzie jakieś ale, które w przypadkach innych uczniów byłyby uznane. A wszystko po to, jak mniemam ja i koledzy z klasy, by opóźnić termin i nie zmieścić się w nim (w sensie że ja). Skąd o tym wiedzą, że tak jest? Przecież mam indywidualne. A z tego, że jak przychodzę na korektę, kiedy moja klasa ma lekcje, to mówi specjalnie głośno tak, by inni ją usłyszeli.

Offline

 

#4 2012-03-25 19:53:09

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Plastyk czy klasa terapeutyczna?

A czy jest jeszcze jeden nauczyciel tego przedmiotu, który mógłby potwierdzić "teorię" Twojej obecnej nauczycielki?


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

#5 2012-03-25 22:40:58

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Plastyk czy klasa terapeutyczna?

Pytalska napisał:

nie wystarczyłby po prostu komisyjny egzamin pod okiem innego nauczyciela?

Tutaj nie chodzi o naukę, a o prace plastyczne. Po prostu zawsze znajdzie jakieś ale, które w przypadkach innych uczniów byłyby uznane. A wszystko po to, jak mniemam ja i koledzy z klasy, by opóźnić termin i nie zmieścić się w nim (w sensie że ja). Skąd o tym wiedzą, że tak jest? Przecież mam indywidualne. A z tego, że jak przychodzę na korektę, kiedy moja klasa ma lekcje, to mówi specjalnie głośno tak, by inni ją usłyszeli.

w każdej szkole/uczelni/i tego typu jednostce musi być procedura egzaminu komisyjnego, to jest przykaz kuratorium/ministra edukacji. więc tak samo powinien być inny nauczyciel (tak jak pisze Cleo), który może zastępczo ocenić Twoje prace, albo możesz zgłosić swój problem do dyrektora i poprosić o ocenę kogoś zupełnie z zewnątrz.


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#6 2012-04-29 16:27:35

Ewangelina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-20
Posty: 353
Punktów :   

Re: Plastyk czy klasa terapeutyczna?

Wiecie, może macie rację. Jednakże ja już to przemyślałam  i postanowiłam, że uczęszczać będę z tego ośrodka, koniec z plastykiem. A klasę powtarzać będę, w końcu i tak to mi na dobre wyjdzie. Bo niezbyt dobrze się w tym roku uczyłam.

Offline

 

#7 2012-05-05 22:33:55

 Black Star

Administrator

pw
Skąd: Kraina Nocy
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 6244
WWW

Re: Plastyk czy klasa terapeutyczna?

najważniejsze, żebyś to Ty była zadowolona, wtedy każda decyzja będzie dobra. powodzenia!


------------------------
http://i12.photobucket.com/albums/a217/Edvil/banner.png

I've seen the Glory. I've seen defeat as well but I have seen the Glory. Won epic battles. Reaped vast reward.
もう一度行こうか.

Offline

 

#8 2012-05-10 15:24:03

 Cleo

Moderator

Call me!
Skąd: Ruda Śląska
Zarejestrowany: 2006-06-14
Posty: 3275
Punktów :   
WWW

Re: Plastyk czy klasa terapeutyczna?

Życzę Ci powodzenia!


I wanna stay ''In the hearts and minds of every kind of universe''
"Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się"
www.cleo-chan.deviantart.com

Offline

 

pun.pl - załóż darmowe forum dyskusyjne PunBB

kliknij raz dziennie - pomóż wypromować forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl